Kto z nas nie chciałby mieć w swoim domu, mieszkaniu, biurze czy gabinecie nowoczesnego stołu dębowego ze 100% litego drewna, wykonanego na indywidualne zamówienie przez profesjonalnego stolarza? Tego typu rozwiązanie sprawi, że pracując, jedząc czy odpoczywając przy stołach dębowych naszej produkcji będziecie mieć Państwo gwarancję, że jest to produkt unikalny i nie znajdziesz drugiego takiego!

Wysoka jakość oraz wytrzymałość drewna dębowego sprawia, że cechują się one niesamowitą trwałością oraz odpornością (pod warunkiem, że będziemy o nie odpowiednio dbać, o czym mogą Państwo przeczytać tutaj) na czynniki zewnętrzne. Stoły dębowe są ciężkie. Wynika to z gatunku drewna – 100% lite drewno dębowe będzie dużo ważyło, ale jednocześnie ma to przełożenie na stabilność oraz wytrzymałość stołów.

Stoły dębowe do kuchni i jadalni

Jeżeli poszukujecie Państwo nowoczesnych stołów dębowych do kuchni bądź jadalni, jesteście w dobrym miejscu. Nasze produkty stanowią wyjątkowe połączenie tradycji meblarstwa z nowym, nowoczesnym stylem, który idealnie sprawdza się we współczesnych domach, mieszkaniach czy gabinetach.

Trwałość w połączeniu z oryginalnym wyglądem a także ich unikalność (nie znajdziecie Państwo drugiego drewna o takim samym usłojeniu) sprawia, że nikt nie przejdzie obojętnie obok takich produktów. Dodatkowo, ich waga sprawia, że są stabilne a co za tym idzie – bezpieczne.

Stoły dębowe do salonu i gabinetu

Stół bez wątpienia jest jednym z najważniejszych mebli w naszym miejscu pracy czy zamieszkania. Przy nim odbywamy spotkania rodzinne, z przyjaciółmi czy biznesowe. To, z jakiego materiału jest on wykonany z pewnością zrobi wrażenie na osobie/osobach, które przy nim przyjmiemy.

Naturalny surowiec, jakim niewątpliwie jest drewno dębowe, idealnie sprawdzi się w nowoczesnych salonach czy gustownie urządzonych gabinetach. Nasze produkty są zarówno estetyczne jak i użytkowe, dzięki czemu nasze miejsca pracy czy odpoczynku zyskają zupełnie nowy charakter.

Co więcej, decydując się na wykonanie stołu dębowego, kupujecie Państwo solidny produkt na lata. Powszechnie wiemy, że lite drewno słynie z trwałości, zatem stół wykonany z takiego surowca będzie cieszył oko przez lata, ciągle zachowując swoje piękno oraz niepowtarzalny design.

Indywidualne podejście do zamówienia

W związku z faktem, że nasze stoły (jak i pozostałe produkty) produkujemy ręcznie (w prywatnej stolarni) według Państwa indywidualnego zamówienia, oferujemy szeroki zakres dostosowywania produktów. Stoły dębowe, które Państwu oferujemy mogą być zarówno na drewnianych nogach, jak i metalowych.

Stoły dębowe mogą być zarówno prostokątne (kwadratowe) jak i okrągłe. Mogą być rozkładane/rozsuwane jak i jednolite. Mogą być wykonane w 100% z drewna dębowego jak i może być ono uzupełnione żywicą epoksydową. Może to być styl nowoczesny jak i również tradycyjny bądź retro.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych realizacji. W przypadku zainteresowania wybranym produktem, podczas kontaktu prosimy o wskazanie nazwy fotografii (lub odnośnika do niej).

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Klikając TUTAJ możecie się Państwo z nami skontaktować.

« z 3 »