Oferujemy prawdziwe arcydzieło, 100% kawał litego drewna dębowego z którego wykonujemy tzw. plastry dębowe, którego szczeliny i ubytki mogą zostać wypełnione żywicą epoksydową. Wymaga to chałupniczej pracy i drobiazgowego podejścia, skupiając się na szczegółach.

Czym są plastry dębowe, przez niektórych nazywane również krążkami dębowymi? Jest to płaski kawałek drewna, zazwyczaj wysokiej jakości jak np. dębu, który może być wykorzystany np. jako podkładka na stół biesiadny czy do zaaranżowania wnętrz wieszając go na ścianie. Może posłużyć również jako podstawka np. pod donicę z kwiatami lecz tak naprawdę jego ostateczne przeznaczenie jest dowolne.

Plastry dębowe, które Państwu oferujemy to naturalny, trwały, wysokiej jakości, solidny kawał drewna dębowego. Są szlachetnie wykonane, pięknie prezentują swoje unikalne usłojenie oraz głębię koloru. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków impregnacyjnych oraz lakierów, wydobywamy z drewna to co najpiękniejsze jednocześnie je zabezpieczając.

Dzięki zastosowaniu żywicy epoksydowej do wypełnienia ubytków i szczelin, taki plaster/krążek dębowy będzie wyglądał jak prawdziwe arcydzieło. Możemy zagwarantować, że jeśli wykorzystacie go jako podkładkę na stole, będzie wzbudzał zainteresowanie i ściągał wzrok Twoich gości.

Drewno dębowe jest twarde i wytrzymałe, zatem można je wykorzystać nie tylko jako podkładkę na stół, ale też do zbudowania ścieżki w ogródku.

Jego wymiary (średnica) zależą od Państwa wymagań – może to być zarówno 15 cm jak i 80 cm. Grubość (wysokość) również. Może to być kilka cm a równie dobrze może to być i 15 cm. W przypadku poniższych realizacji, użyliśmy czarnego pigmentu (dodatek do żywicy epoksydowej) oraz lakierów błyszczących oraz matowych.