Jeżeli poszukujecie Państwo litych, solidnych, drewnianych (dębowych) stopni schodowych (trepów dębowych) wykonywanych na wymiar, pod Państwa indywidualne zamówienie, zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres trepów dębowych. Możemy wykonać je na dowolny wymiar, w dowolnej ilości sztuk a także z dowolnego gatunku i rodzaju drewna. Z przyjemnością możemy wykonać dla Państwo stopnie drewniane (dębowe) na konstrukcję stalową, które charakteryzują się tym, że są „ładne” i „czyste”. Ze względu na fakt, że w tym przypadku (trepy na konstrukcje stalowe) widoczny jest lewy bok stopnia/trepu – nie posiadają widocznych sęków.

Trep dębowy – czyli inaczej po prostu stopień, jest to wysokiej jakości materiał drewniany, często klejony, z litego drewna (np. dębowego), który wykorzystuje się przy kładzeniu schodów. Potocznie nazywane są również stopniami schodowymi lub trepami schodowymi. Właśnie na tym trepie (stopniu) stajemy.

Rzadziej, ale również od czasu do czasu wykonujemy drewniane (dębowe) stopnie zabiegowe na beton, przypominające trójkąty.

Istnieje możliwość zamówienia stopni (trepów) surowych (nielakierowanych) ale na Państwa życzenie możemy wybarwić je na dowolny kolor z palety bejc a następnie pokryć lakierem.

Zerknijcie Państwo na poniższą galerię przykładowych realizacji – nie są to wszystkie produkty, które wykonaliśmy – było ich znacznie więcej!

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, gorąco zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio. Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.