Stół drewniany z żywicą epoksydową nadaje niepowtarzalny charakter pomieszczeniu w którym zostanie postawiony. Tego typu stoły drewniane idealnie pasują do salonu, jadalni, biura, sali konferencyjnej czy prywatnego gabinetu. Żywica, która w połączeniu z odpowiednim pigmentem szczelnie wypełnia wszystkie ubytki w drewnie tworząc tym samym prawdziwe dzieło sztuki.

Drewno może być również połączone z przezroczystą lub „świecącą” żywicą, co daje fenomenalny efekt wizualny i Państwa stół stanie się atrakcją dla Państwa gości, która będzie intrygować każdego, kto przy nim będzie siedział. Co więcej, jest to świetne rozwiązanie, jeśli poszukują Państwo produktu unikalnego, który jest jedyny w swoim rodzaju – ze względu na unikalne usłojenie drewna, nie ma drugiego tak samo stworzonego drewna.

Jakiego rodzaju stoły wykonujemy? Poniżej znajdą Państwo najpopularniejsze rodzaje lecz tak naprawdę wykonujemy KAŻDY rodzaj stołu, w zależności od Państwa wymagań. Wszystkie stoły mogą być zarówno w 100% drewniane jak i wykonane z dodatkiem żywicy.

Drewniane stoły konferencyjne

Współczesne stoły konferencyjne zazwyczaj są długie. Blat takiego stołu posiada nierzadko długość kilku metrów. Długa, naturalna, drewniana deska z nieregularnymi krawędziami wypełniona żywicą epoksydową, z której wykonany jest blat (często w sposób przypominający rzekę) z pewnością będzie niesamowitym produktem w Państwa biurze, sali konferencyjnej bądź gabinecie. Nowoczesna technologia ręcznej produkcji w połączeniu z naturalnym drewnem zrobi ogromne wrażenie na Państwa kontrahentach i gościach, którzy zasiądą przy tego typu stole.

Nowoczesne biurka drewniane z żywicą epoksydową

Biurka te mogą być rozkładane bądź nie, mogą być osadzone na drewnianych lub metalowych nogach, mogą być wykonane wraz z szufladami lub zupełnie ich nie posiadać i jednocześnie być jednolite kolorystycznie. Biurka wykonujemy zarówno w 100% z litego drewna (jednolite), jak również i ich blat może być bardziej naturalny i być wykonany z dodatkiem żywicy – wszystko zależy od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do przejrzenia poniższej galerii zdjęć biurek drewnianych, które wykonaliśmy dla naszych klientów. W tym wypadku, jesteśmy niesamowicie dumni z tzw. biurka „WODOSPAD”, wykonanego z orzecha włoskiego. Eleganckie oraz funkcjonalne biurko, połączenie natury oraz czarnej żywicy – idealne do gabinetu.

Stoły rzeczne

Piękne, przyciągające wzrok, naturalne stoły drewniane z wypełnieniem w postaci żywicy epoksydowej, barwionej na wybrany przez Państwa kolor. Przy wykorzystaniu długiej deski z naturalnego drewna, zazwyczaj o nieregularnych kształtach, osiąga się tzw. „efekt płynącej rzeki”. Taka deska często zawiera również fragmenty kory, co dodatkowo nadaje jej uroku i podkreśla naturalny charakter. Deski mogą być ułożone według różnych konfiguracji (w zależności od preferencji), kolor pigmentu (żywicy) również pozostaje do wyboru według Państwa preferencji.

Wszystkie stoły wykonujemy w 100% ręcznie w naszej prywatnej stolarni.