Podczas produkcji np. stołów czy blatów drewnianych, bardzo często zdarza się, że zostaje nam sporo drewna, tzw. odpadków. Większość z nich to naprawdę solidne kawałki drewna, które mogą być ponownie wykorzystane przy innych realizacjach.

W związku z faktem, iż staramy się żyć w harmonii z naturą, staramy się wykorzystywać każdy surowiec maksymalnie. W związku z tym, poniżej przedstawiamy Państwu nasze produkty, które wykonaliśmy na zamówienie naszych klientów. Przy realizacji części z nich rzeczywiście wykorzystaliśmy drewno, które pozostało nam z innych realizacji (np. kwietnik) a przy innych (np. stół ogrodowy) musieliśmy już się bardziej napracować wykorzystując „świeży” surowiec 🙂

Posiadamy spore doświadczenie w branży stolarskiej. Na Państwa życzenie możemy wykonać niemalże wszystko co związane jest z drewnem. Poniżej znajdą Państwo wybrane przykłady naszych realizacji. Oczywiście jest to przykładowa lista, nie zamykamy się tylko do wymienionych produktów i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

  • Deski do krojenia z drewna bukowego;
  • Półki oraz tace drewniane;
  • Siedzisko do ławki; (Podczas tej realizacji odrestaurowaliśmy stary próg dębowy, gdzie jedna ze stron nadszarpnięta próbą czasu została wypełniona żywicą epoksydową a całość pokryta lakierem bezbarwnym)
  • Ławki dębowe;
  • Kwietniki;
  • Stół ogrodowy z drewna świerkowego; (Stół został wybarwiony a następnie pokryty lakierem do mebli. Do tej pory klient wysyła nam zdjęcia z rodzinnych spotkań odbywających się przy nim 🙂 )

Co więcej, udało nam się także odrestaurować podstawę maszyny do szycia! Blat wykonaliśmy z orzecha włoskiego, który w połączeniu z żywicą epoksydową oraz transparentnym pigmentem dał fenomenalny efekt końcowy. Wszystko zostało pokryte lakierem i wypolerowane.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Klikając TUTAJ możecie się Państwo z nami skontaktować.