Podczas wykańczania nowoczesnego domu czy mieszkania, prędzej czy później większość z nas zawsze staje przed wyborem parapetów wewnętrznych – chyba, że powierzamy tą czynność deweloperowi 😉 Zazwyczaj decydujemy się na parapety granitowe lub z konglomeratu. Dlaczego jednak nie zdecydować się na rozwiązanie, które wciąż nie jest u nas popularne a sprawi, że Państwa wnętrze nie tylko będzie się wyróżniało, lecz nabierze niepowtarzalnego uroku?

Mowa oczywiście o parapetach drewnianych z żywicy epoksydowej. Drewno jest ciepłym, ponadczasowym materiałem i dzięki jego uniwersalności, sprawdzi się idealnie zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym, nadając wnętrzu przytulnego charakteru. Dodatek żywicy epoksydowej sprawi, że parapet będzie mieć piorunujący efekt wizualny. Przy zastosowaniu odpowiednich barwników do żywicy oraz dodatków, może on sprawiać wrażenie blasku oraz efektu mienienia się.

Jakiego drewna używamy? Zazwyczaj wykonujemy parapety z drewna dębowego aczkolwiek możemy wykorzystać również i inne rodzaje drewna, np. jesionowe. Dlaczego dąb? Głównie ze względu na jego wytrzymałość.

Jeżeli tylko poszukujecie Państwo oryginalnych, unikalnych oraz niestandardowych rozwiązań do Państwa wnętrza, parapety drewniane z dodatkiem żywicy epoksydowej to zdecydowanie idealne rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Dlaczego? Oto kilka jego zalet:

  • Nowoczesny wygląd. Jest to produkt niszowy i wciąż niepopularny na naszym rynku. Wyróżnij się!
  • Trwałość. Połączenie drewna dębowego z dodatkową warstwą ochronną żywicy sprawia, że parapet jest bardziej wytrzymały;
  • Ogromny wybór pigmentów. Możesz wybrać dowolny kolor z szerokiej palety barw. Co więcej, przy wykorzystaniu odpowiedniego nasycenia jak i dodatków, można osiągnąć efekt znacznie bardziej zaawansowany niż czysta, jednolita barwa.
  • Unikalność. Nie ma dwóch tak samo usłojonych kawałków drewna. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój parapet jest wyjątkowy i nie znajdziesz drugiego takiego samego.

Do każdego zlecenia podchodzimy w 100% indywidualne. Wszystkie parapety wykonujemy pod określony wymiar oraz zgodnie z Państwa preferencjami co do wyglądu, wcięć czy rodzaju lakieru.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu.