Nasze produkty tworzymy w zgodzie z naturą, łącząc tradycję z innowacyjnością, wykorzystując klasyczny surowiec, industrialne elementy oraz żywicę epoksydową.

„URBANSKI DESIGN” to ręcznie wykonywane, wysokiej jakości meble drewniane, które łączą surowość i nowoczesność żywicy z ciepłym drewnem. Pasjonują nas sęki, spękania i ciekawe usłojenie, ponieważ dzięki temu każdy kawałek drewna jest jedyny w swoim rodzaju. Jesteśmy pasjonatami i rzemieślnikami – wydobywamy piękno z każdego kawałka drewna.

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli drewnianych oraz elementów drewnianych z drzewa: dębowego, czereśni, orzecha, jesionu i wielu innych. Wykonujemy zarówno kompleksowe meble drewniane jak i ich elementy takie jak blaty, półki czy nogi.


NATURALNE MATERIAŁY czyli drewno, które jest ponadczasowym, pięknym i wytrzymałym materiałem. Każdy kawałek drewna jest unikatowy dlatego nigdy nie powstaną dwa takie same egzemplarze blatu. Zamawiając nasze produkty możesz być pewien, że staniesz się posiadaczem unikatu szytego na miarę. I to jest właśnie magia drewna!

Przekształcamy wszelkie niedoskonałości drewna w niepowtarzalne produkty, czy jak to powiedziała jedna z naszych klientek – w prawdziwe dzieła sztuki. Nie boimy się wyzwań i nietypowych oczekiwań!

Oprócz mebli w całości z drewna, wykonujemy także i stoliki kawowe, które dzięki zastosowaniu żywicy epoksydowej nadadzą niepowtarzalnego charakteru wszystkim wnętrzom - zarówno prywatnym jak i usługowym, np. kawiarniom.


Jesteśmy producentem WYJĄTKOWYCH mebli, stołów, blatów i półek drewnianych, które oferujemy NA ZAMÓWIENIE oraz pod indywidualny wymiar z uwzględnieniem Państwa preferencji.

Analizujemy Państwa potrzeby, pozyskujemy odpowiednie surowce oraz materiały i dostarczamy wyjątkowy mebel pod Państwa adres. Nie boimy się żadnych zleceń – jedynym ograniczeniem jest Państwa wyobraźnia. Jesteśmy rzemieślnikami i pasjonatami dlatego każde zamówienie sprawia nam ogromną radość.

Jesteśmy dumni z blatów z drewna z dodatkiem żywicy epoksydowej. Wykonaliśmy ich już mnóstwo i każdy taki produkt jest niepowtarzalny i unikalny.


Wiemy jakich materiałów należy użyć, aby spełnić Państwa oczekiwania oraz abyście Państwo cieszyli nietuzinkowym, wyjątkowym oraz unikalnym wyglądem blatu zarówno w salonie, w gabinecie Państwa firmy czy w lokalu usługowym.

Jakiego używamy drewna?

Tak naprawdę zależy to od Państwa preferencji. Skupiamy się, aby nasze produkty były solidne, unikalne, dostojne, piękne oraz przede wszystkim użyteczne. Kierując się tym, nasze doświadczenie stolarskie pozwala nam wybrać najwyższe jakościowo drewno takie jak:

 • dąb;
 • orzech włoski;
 • jesion;
 • topola;
Jak nadajemy barwę żywicy?

Specjalizujemy się w żywych krawędziach, stołach rzecznych z żywicy epoksydowej. Wykorzystujemy do tego dwa rodzaje pigmentów nadających finalny kolor naszej żywicy:

 • Pigmenty perłowe, które charakteryzują się dużą głębią koloru. W zależności od światła oraz kątu pod którym spoglądamy, barwy zmieniają się, mienią, żyją.

  Poniżej możecie zobaczyć Państwo przykład realizacji z wykorzystaniem tego rodzaju pigmentu.
Fioletowy pigment perłowy wykorzystany do realizacji stolika kawowego z wykorzystaniem żywicy epoksydowej.
 • Pigmenty transparentne. Wykorzystywane są do klarownego barwienia żywicy. Nie hamują przezroczystości żywicy a ilością dodanego pigmentu można stopniować nasycenie koloru.

  Fotografia poniżej prezentuje praktyczne wykorzystanie tego rodzaju pigmentu w naszych produktach.
Zielony pigment transparentny wykorzystany do wykonania blatu drewnianego do łazienki.

Istnieje wiele dodatkowych zabiegów zwiększających oryginalność Państwa blatu. Najczęściej wykorzystywane przez nas to:

 • proszek fluorescencyjny;
 • brokat;
 • płatki;
 • kamyki;
 • suszone warzywa;
 • rośliny;

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, zachęcamy do skontaktowania się z nami.