Urządzają Państwo restaurację bądź kawiarnię? Zapewne poszukujecie wyjątkowych stołów drewnianych, które będą idealnie pasować do wnętrza Państwa lokalu. Dlaczego by zatem nie postawić na naturę? 100% naturalny surowiec, jakim jest drewno nada wyjątkowego, eleganckiego oraz nowoczesnego stylu w Państwa kawiarni, restauracji czy cukierni.

Nasze produkty pasują do różnego rodzaju lokali: kawiarni, restauracji, barów czy cukierni. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie będzie strefa relaksu przy kawie, miejsce spożywania Państwa wypieków bądź dań z restauracji. Ofertę kierujemy do wymagającego odbiorcy, oczekującego od stołu wysokiej wytrzymałości, elegancji czy estetyki wykonania z dbałością o najmniejsze detale.

Wybierając stoły drewniane, wybieracie Państwo nowoczesny design, jakość oraz trwałość. Co więcej, każdy stół wykonywany jest indywidualnie, zatem produkt końcowy jest unikalny – nie ma drugiego tak samo usłojonego drewna. Warto postawić na naturę i dzięki temu nadać Państwa wnętrzu uroku, klimatu oraz zapachu (tak, stoły drewniane pachną wyjątkowo!) Sprawdzą się idealnie do małych pomieszczeń, gdzie klasyczne, masowo produkowane stoły są za duże.

Nasze stoły mogą być dowolnego kształtu: okrągłe, prostokątne, rozkładane (rozsuwane) lub nie. Mogą być osadzone na jednej nodze, na dwóch bądź czterech. Nogi mogą być drewniane lub metalowe – proste a także w kształcie litery „U” lub „V” – dostosowujemy się do Państwa wymagań.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie produkty wykonywane są pod indywidualny wymiar oraz ręcznie w naszej stolarni, z najwyższą dbałością o szczegóły. Nie wykonujemy tzw. „masówek” sprzedawanych w marketach – jest to prawdziwa, rzemieślnicza praca, która sprawia nam olbrzymią satysfakcję.