Nasze zamówienie możemy dostarczyć osobiście lub wykorzystać do tego kuriera. Nie ogranicza nas żaden dystans – mieszkasz na drugim końcu Polski lub świata? Żaden problem. Oto jak odbywa się proces dostawy naszych produktów.

Twoje zamówienie zostanie bardzo starannie zapakowane w piankę ochronną, polistyren, kartony, gąbkę oraz folię piankową. Dodatkowo przy większym gabarytowo zamówieniu będzie ono wysłane na palecie.

Korzystamy z usług różnych przewoźników w zależności od docelowych miejsc wysyłki a także i wielkości pakietów. Zazwyczaj wysyłamy za pomocą TNT, Fedex oraz UPS.

Po odebraniu przesyłki przez przewoźnika rozpocznie się jej podróż do Twoich drzwi. W przypadku międzynarodowej wysyłki lotniczej trwa ona zazwyczaj około 7-15 dni roboczych.

Cena wysyłki jest ustalana indywidualnie w zależności od wspomnianej już odległości oraz gabarytów. Po złożeniu zamówienia wysyłamy informację o koszcie wysyłki, który klient powinien pokryć. Zazwyczaj cena wysyłki waha się od 100 do nawet 1000 zł.

Każda przesyłka jest ubezpieczona.