W ostatnich latach, coraz bardziej zauważalny staje się trend, gdzie przy poszukiwaniu blatu do łazienki (blatu pod umywalkę i nie tylko) rezygnuje się z granitu na rzecz NATURY – czyli drewna. Co więcej, osoby poszukujące oryginalnego sposobu na wykończenie wnętrza swojej łazienki, często wybierają drewniane blaty łazienkowe, wykonane z dodatkiem żywicy epoksydowej.

Jesteśmy producentem blatów do łazienek z dodatkiem żywicy epoksydowej. Zajmujemy się tym od lat, sprawia nam to olbrzymią satysfakcję i co ważne – cieszymy się i jesteśmy dumni z każdego zamontowanego blatu w mieszkaniu/domu/biurze naszych klientów.

Dlaczego żywica epoksydowa?

Przede wszystkim ze względu na wygląd oraz nowoczesny design. Wszędzie tam, gdzie chcemy zachować jak najbardziej surowy i jednocześnie naturalny charakter drewna, idealnie sprawdzi się żywica epoksydowa. Dzięki niej, Państwa łazienka nabierze uroku i wyjątkowego charakteru.

Przy użyciu odpowiednich barwników można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, które będą wzbudzać zachwyt Państwa gości. Można bawić się kolorami, odcieniami, nadawać im blask lub przy użyciu wypełnienia przezroczystego – zajrzeć do wnętrza drewna. Co więcej, przy wykorzystaniu specjalnych proszków można osiągnąć efekt smug żywicy (przykłady znajdą Państwo w poniższej galerii).

Żywica zapewnia ochronę drewna przed wilgocią – nie musicie się Państwo martwić, że drewno zacznie pleśnieć gdy pojawi się na nim trochę wody czy pary wodnej. Dodatkowo, tworzy ona specjalną powłokę, która jest wyjątkowo odporna na ścieranie czy na uszkodzenia mechaniczne.

Jaki efekt można osiągnąć?

Mówiąc w skrócie – piorunujący. Zachęcamy do przejrzenia poniższej galerii z realizacji, które wykonaliśmy.

Drewno, które zazwyczaj wykorzystujemy to czereśnia lub orzech włoski. Powierzchnie blatów lakierujemy na wysoki połysk (lakierem cenionej na świecie austriackiej firmy Adler) a następnie polerujemy. Blaty oczywiście odpowiednio docinamy oraz drążymy niezbędne otwory np. pod umywalkę czy baterię.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z przyjemnością spełnimy wszystkie Państwa wymagania i dostarczymy produkt prosto pod Państwa drzwi. Wszystkie blaty wykonujemy w 100% ręcznie.

« z 2 »